وبلاگ آوای تندرستی

تغذیه سالمندان

۸ غذایی که سالمندان باید از خوردن آن ها اجتناب کنند

در مقاله مشکلات رایج در سلامتی سالمندان بیمارهایی که ممکن است برای سالمندان پیش آید را ذکر کردیم. در این مقاله سعی می‌کنیم به پرستاران نکاتی را که باید در تغذیه سالمندان جهت پرستاری از سالمند رعایت کنند را ذکر کنیم.

غذا نقش کلیدی در تمام زندگی ما دارد .خوردن بخش مهمی از فرهنگ ما است.مردم اغلب رویدادهای بزرگ را با کیک تولد یا دیگر چیزها جشن می‌گیرند و در تعطیلات با خانواده خود برای صرف ناهار و غذا بیرون می‌روند و برای دورهمی‌های دوستان ناهار خوردن را انتخاب می‌کنند.

ادامه مطلب: ۸ غذایی که سالمندان باید از خوردن آن ها اجتناب کنند

تاثیر چرتکه بر رشد کودکان

تاثیر چرتکه بر رشد کودکان

چرتکه جزء قدیمی‌ترین و همچنین یکی از مهم‌ترین ابزار برای محاسبات است. در گذر زمان ثابت شده است که  چرتکه در عین سادگی یکی از مهمترین ابزار اقتصادی به شمار می‌رود. در این مقاله سعی داریم در مورد این ابزار سنتی و در عین حال کاربردی صحبت کنیم. چرتکه را می‌توان یکی از راه‌کارهای مفید برای تربیت کودکان و در عین حال از روش‌های نگهداری از کودک دانست.

ادامه مطلب: تاثیر چرتکه بر رشد کودکان

مشکلات رایج در سلامتی سالمندان

مشکلات رایج در سلامتی سالمندان

بالا رفتن سن باعث بوجود‌ آمدن برخی مشکلات برای سالمندان می‌شود. با آگاهی از این مشکلات می‌توانیم از بروز آنها جلوگیری کنیم. همین موضوع باعث شده که مراقبت و نگهداری از سالمند در دوره‌ی کنونی با مشکلاتی همراه باشد و یا از توان افراد عادی خارج شود. در ادامه‌ی همین مطلب به برخی از بیماری‌هایی که می‌تواند باعث ایجاد مشکلات در پرستاری سالمند شود را ذکر می‌کنیم.

ادامه مطلب: مشکلات رایج در سلامتی سالمندان

صفحه1 از3

شماره تلفن‌ها


۴۴۰۲۶۲۳۹
۴۴۰۲۶۲۸۹
۴۴۰۲۶۳۳۴
۴۴۰۲۶۳۷۸

ساعات کاری: شبانه روزی
آدرس سیمای آرامش
فلکه دوم صادقیه، جنب پارک استقلال، مجتمع تجاری صادقیه، طبقه ۳، واحد ۳